SKO_2018_19 - Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Nowinach

Przejdź do treści

SKO_2018_19

Projekty > SKO
......................................
Rok szkolny 2018/19
......................................
 Wizyta w banku w ramach programu SKO
 
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowinach odbyli wycieczkę do placówki banku PKO BP w Kielcach w ramach edukacji finansowej programu Szkolnej Kasy Oszczędności.  Wyjazd był jedną z nagród dla laureatów oraz osób wyróżnionych w szkolnym konkursie plastycznym „Oszczędzaj z SKO”.
 
W progach banku powitała nas Pani Aneta Sowiar-Pyczek, która jest koordynatorem SKO współpracującym z naszą szkołą. Podczas spotkania z Panią Anetą, które odbyło się w gabinecie dyrektora oddziału, dzieci wzięły udział w lekcji dotyczącej jednostki monetarnej w Polsce oraz poznali ciekawostki na temat pracy banku i jego historii. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali przekazywanych informacji, a także zadawali wiele pytań dotyczących funkcjonowania placówki.
 
Tuż po zajęciach edukacyjnych miał miejsce najbardziej wyczekiwany punkt programu – wręczenie nagród dla zwycięzców i wyróżnionych w szkolnym konkursie „Oszczędzaj z SKO”. Każdy z uczniów zaprezentował swoją pracę i otrzymał za jej wykonanie atrakcyjną nagrodę. Przedstawiciele banku byli pod dużym wrażeniem przygotowanych prac plastycznych i postanowili zorganizować małą wystawę, którą będzie można podziwiać w placówce PKO BP przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach.
 
Na koniec naszej wizyty dzieci dowiedziały się w jaki sposób obsługiwać bankomat i pamiętać przy tym o bezpieczeństwie. Szkolni opiekunowie SKO dziękują pracownikom banku za poświęcony czas, cenną lekcję i upominki, którymi nagrodzili każdego z uczestników wycieczki.
.....................................
„Łamigłówkowy trójSKOk”
Uczniowie klas trzecich szkół podstawowych z terenu gminy Sitkówka-Nowiny, wzięli udział w konkursie łamigłówek matematycznych i kodowania komputerowego "Łamigłówkowy trójSKOk". Swoich przedstawicieli miały placówki z Bolechowic, Kowali i Nowin. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa w Nowinach. Konkurs przebiegał w trzech etapach:
·         etap I - łamigłówki matematyczne;
·         etap II - kodowanie w aplikacji Lightbot Code Hour;
·         etap III - kodowanie w aplikacji BotLogic.
Trzecioklasiści starali się być maksymalnie skoncentrowani i precyzyjni w rozwiązywaniu zagadek matematycznych oraz podawaniu odpowiednich instrukcji, mających na celu jak najszybsze przebrnięcie przez kolejne poziomy aplikacji komputerowych.
Konkurs przebiegał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie, a ostateczne wyniki prezentowały się następująco (w nawiasach punktacja poszczególnych etapów):
1 miejsce - Wiktor Domagała (SP Nowiny) - 36 pkt. (12, 9, 15)
2 miejsce - Alicja Wawrzycka  (SP Nowiny) - 29 pkt. (15, 6, 8)
3 miejsce - Mikołaj Grzegorczyk (SP Kowala) - 25 pkt. (7, 15, 3)
4 miejsce - Kacper Stachura (SP Bolechowice) - 24 pkt. (8, 12, 4)
Jakub Dąbek (SP Nowiny) - 24 pkt. (10, 4, 10)
5 miejsce - Miłosz Kwiecień (SP Kowala) - 23 pkt. (3, 8, 12)
6 miejsce - Kacper Chłodziński (SP Bolechowice) - 22 pkt. (6, 7, 9)
Adam Dziedzic  (SP Nowiny) - 22 pkt. (5, 10, 7)
7 miejsce - Luiza Konopacka (SP Nowiny) - 21 pkt. (4, 12, 5)
8 miejsce - Gabrysia Toczek (SP Nowiny) - 20 pkt. (9, 5, 6)
Serdeczne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom konkursu, którzy otrzymali certyfikaty kodowania oraz atrakcyjne nagrody ufundowane ze środków Szkolnej Kasy Oszczędności.
                                                                                 
Organizator konkursu
                                                                                                         Robert Jedynak
........................................
Wyniki szkolnego konkursu na plakat zachęcający do oszczędzania - "Oszczędzaj w SKO"
 
Klasy I-III
1 miejsce - Oskar Bieroński III a
2 miejsce - Franciszek Kania I b
3 miejsce - Adam Matysiak I b
 
Wyróżnienia:
Michał Zieliński I b
Marcelina Pęczkowicz I b
Maja Siadul I b
Marcelina Szumera II a
 
Klasy IV-V
1 miejsce - Zofia Petelicka IV a
2 miejsca - Szymon Sołtys IV a
3 miejsce - Kacper Szymkiewicz V b
 
Wyróżnienia:
Natan Wójcik IV a
Alan Tkacz IV e
.....................................
Sukcesy w ogólnopolskich konkursach SKO
 
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego otrzymaliśmy bardzo przyjemne informacje. W corocznym konkursie Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego, nasza szkoła znalazła się w gronie najaktywniejszych placówek uczestniczących w programie SKO i otrzymała nagrodę II stopnia. Komisja Konkursowa doceniła kronikę, przygotowaną w postaci prezentacji multimedialnej, która przedstawiała całoroczną pracę szkoły w ramach programu SKO. Wyróżnienie otrzymane w konkursie jest równoznaczne z nagrodą pieniężną w wysokości 2000 złotych. Nasza szkoła uczestniczy w projekcie PKO Banku Polskiego od pięciu lat. Tegoroczna nagroda jest największym osiągnięciem w ogólnopolskich konkursach SKO. W ubiegłym roku nasza placówka została uhonorowana nagrodą III stopnia. PKO Bank Polski nagrodził także ponad pół tysiąca nauczycieli uczestniczących w „Konkursie dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej”. Jest nam bardzo miło poinformować, że podobnie jak w ubiegłym roku, opiekunowie SKO w naszej szkole: p. Agata Rogozińska i p. Robert Jedynak, zostali wyróżnieni Brązowymi Odznakami. Komisja konkursowa doceniła całoroczną pracę nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018 w kontekście Szkolnych Kas Oszczędności.
......................................
„SP Nowiny SKO” blogiem miesiąca!
Blog edukacji finansowej „SP Nowiny SKO”, znajdujący się na platformie internetowej Szkolne Blogi, został laureatem wrześniowej edycji ogólnopolskiego konkursu „SKO Blog Miesiąca”. Tematem przewodnim programu SKO we wrześniu była promocja bloga oraz Szkolnej Kasy Oszczędności. Komisja konkursowa doceniła inicjatywy związane z projektem, które miały miejsce w naszej szkole
w ubiegłym miesiącu.
 
Do najważniejszych akcji przygotowanych przez opiekunów i uczniów zrzeszonych w kole SKO należy zaliczyć: apel dla klas I-III popularyzujący oszczędzanie, promocję SKO podczas spotkań z rodzicami, zrealizowanie audycji w szkolnym radiowęźle, przeprowadzenie przedsiębiorczego kiermaszu na przerwach śródlekcyjnych oraz zredagowanie kolejnego numeru pisma „Skarbonka”. We wrześniu odbył się także rajd rowerowy, podczas którego wykorzystano materiały edukacyjne SKO (ulotki bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kamizelki i opaski odblaskowe).
 
Szkolna Kasa Oszczędności była też w bardzo dużym stopniu promowana w lokalnych mediach. Artykuły związane z programem ukazały się w „Głosie Nowin”,  na stronie internetowej gminy Sitkówka-Nowiny oraz jej Facebookowym fanpage’u.
 
Wszystkie wymienionej wyżej działania miały wpływ na zwiększenie się liczby dzieci należących do projektu PKO BP. W obecnej chwili książeczki oszczędnościowe SKO posiada już pięćdziesięciu uczniów naszej szkoły.
.....................................................
W piątek 6 listopada 2015 r. odbył się apel dla klas III-V, zorganizowany przez opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności. Apel poprowadzili uczniowie klasy VI a. Celem spotkania było zachęcenie uczniów do oszczędzania oraz przedstawienie im najważniejszych informacji na temat Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego, który jest najnowocześniejszym programem edukacji finansowej dla dzieci. Uczniowie mogli przekonać się, że SKO to nie tylko nauka oszczędzania, ale także podstawy bankowości, ekonomii i przedsiębiorczości. W trakcie apelu zostały zaprezentowane filmy, dzięki którym dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega oszczędzanie w SKO, dlaczego warto oszczędzać, ile na tym zyskujemy, jak również co zrobić aby przystąpić do SKO. Nie zabrakło też praktycznych informacji, takich jak: pierwsza wizyta i logowanie w serwisie internetowym SKO, ustawienia swojego profilu oraz zasady zdobywania wirtualnych odznak. Uczniowie dowiedzieli się też, że nasza szkoła przystąpi wkrótce do platformy społecznościowej SzkolneBlogi.pl, która jest udostępniona przez bank szkołom. Za jej pośrednictwem szkoły opisują ważne dla nich wydarzenia oraz promują swoją działalność edukacyjną. Na zakończenie spotkania został ogłoszony konkurs "Moja skarbonka" - jest to konkurs na pracę plastyczną, wykonaną techniką dowolną, na kartce formatu A3. Prace można oddawać do 20 listopada do opiekunów SKO.
                                                                                                                          Opiekunowie: Agata Rogozińska Robert Jedynak
..................................................
Konkurs SKO „Moja skarbonka”
30 listopada 2015 r. odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu "Moja skarbonka", zorganizowanego przez opiekunów SKO. Był to konkurs na pracę plastyczną, wykonaną techniką dowolną, na kartce formatu A3. Pierwotny termin oddawania prac mijał 20 listopada ale musiał zostać wydłużony z powodu ogromnego zainteresowania konkursem.  Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach: klasy III oraz klasy IV-V. W pierwszej kategorii zwyciężyła Wiktoria Nawrot z klasy III c, a kolejne miejsca na podium przypadły uczennicom tej samej klasy: Mai Kij oraz Nataszy Kasprzyckiej. Jury konkursu postanowiło również przyznać jedno wyróżnienie w tej kategorii, dla Ani Zwierzchowskiej z klasy III a. W kategorii klas IV-V zwyciężył Dawid Król z klasy IV b, tuż za nim uplasował się Filip Rozborski z klasy IV a, trzecie miejsce zajęli ex aequo  Igor Taborek i Olgierd Wertka również z klasy IV a. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Nikola Lasocka IV b, Amelia Kałuzińska IV b, Jakub Przeniosło V c oraz Zuzia Guz V b. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Dzięki współpracy szkolnych opiekunów SKO z przedstawicielem banku p. Grażyną Niepsuj, nagrody dla uczestników konkursu zostały ufundowane prze PKO Bank Polski, za co serdecznie dziękujemy.
                                                                                              Opiekunowie SKO: Agata Rogozińska, Robert Jedynak
....................................................
SzkolneBlogi.pl
Szkolne Blogi to platforma społecznościowa udostępniona przez PKO Bank Polski placówkom edukacyjnym, które uczestniczą w Szkolnej Kasie Oszczędności. Za jej pośrednictwem szkoły opisują ważne dla nich wydarzenia, promują swoją działalność edukacyjną. Do rodziny Szkolnych Blogów dołączyła także nasza szkoła. Blog  o nazwie „SP Nowiny SKO” to wirtualna kronika, propagująca ideę oszczędzania i przedsiębiorczości, z której można dowiedzieć się więcej o działalności SKO w naszej szkole. Szkolne Blogi to również konkursy, z których najbardziej popularny jest „SKO Blog Miesiąca”. Do grudniowej edycji tego konkursu został zgłoszony także nasz blog, dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszego internetowego pamiętnika SKO, oddania na niego głosu oraz komentowania przedstawionych w nim działań. Poniżej zamieszczamy link do strony z blogiem „SP Nowiny SKO”.
 

....................................................
e-gazeta "Skarbonka"
Qmam to Młodzieżowa Akcja Multimedialna będąca swojego rodzaju warsztatem dziennikarskim, w którym istnieje możliwość stworzenia własnej gazety w formie elektronicznej. Uczniowie klasy VI a, Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach założyli na w/w portalu swoją redakcję i stawiając pierwsze dziennikarskie kroki, zredagowali gazetę "Skarbonka". Zamieszczone zostały w niej informacje dotyczące działań SKO w naszej szkole. Gazeta propaguje ideę oszczędzania, wskazuje pomysły na gromadzenie środków finansowych, zawiera informacje dotyczące portalu Szkolne Blogi. W oczekiwaniu na papierowe wydanie gazety, zachęcamy wszystkich do lektury "Skarbonki" w wersji elektronicznej, którą znajdziecie pod tym linkiem:
..................................................
Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że blog naszej szkoły „SP Nowiny SKO”, prowadzony na platformie internetowej Szkolne Blogi, będącej pod patronatem PKO Banku Polskiego, otrzymał wyróżnienie w grudniowej edycji ogólnopolskiego konkursu „SKO Blog Miesiąca”. Sukces jest tym większy, biorąc pod uwagę fakt, że w konkursie brało udział ponad 600 szkolnych blogów z całej Polski. Kapituła konkursu doceniła zaangażowanie naszej szkoły w program SKO, aktywność w Internecie oraz wkład w popularyzację wiedzy dotyczącej finansów. Przypomnijmy, że w grudniu w naszej szkole odbył się szereg akcji propagujących ideę oszczędzania i przedsiębiorczości. Apel dla klas III-V, konkurs  plastyczny „Moja skarbonka”, wystawa prac konkursowych, elektroniczna gazetka „Skarbonka” i jej wydanie papierowe, które trafiło do różnych osób oraz placówek szkolnych i pozaszkolnych, to tylko najważniejsze z nich. O wszystkich naszych działaniach mogą Państwo dowiedzieć się odwiedzając nasz blog, do czego z przyjemnością zachęcamy (link poniżej).
W tym miejscu należy także wspomnieć o uczniach klasy VI a, którzy aktywnie zaangażowali się w program Szkolnej Kasy Oszczędności i brali udział praktycznie w każdej akcji dotyczącej projektu, przeprowadzanej na terenie naszej szkoły.
Opiekunowie SKO: Agata Rogozińska, Robert Jedynak
......................................................
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania naszej gazetki "Skarbonka".
.....................................
Lekcje przedsiębiorczości z przedstawicielkami banku
W dniu 10 czerwca 2019 roku odbyły się w naszej szkole kolejne lekcje zachęcające do oszczędzania z SKO. Tym razem w warsztatach przeprowadzonych przez panie z banku PKO BP, uczestniczyli uczniowie z klas pierwszych. Celem spotkania było przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących bankowości w sposób przystępny najmłodszym. W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się czym jest pieniądz, jak posługiwać się kartą do bankomatu oraz jak dobrze wybrać numer PIN do karty. Uczniowie mieli również okazję wykazać się wiedzą i spostrzegawczością rozwiązując rebusy i zagadki. Z uwagą słuchali informacji prezentowanych przez przedstawicielki banku oraz aktywnie brali udział w zajęciach. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali ciekawe nagrody i gadżety.
 
Agata Rogozińska, Robert Jedynak
.........................................
Rok szkolny 2017/18
Nagrody w konkursach SKO
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego otrzymaliśmy bardzo miłe informacje. W ogólnopolskich konkursach SKO, podsumowujących ubiegłoroczne dokonania, Szkoła Podstawowa w Nowinach otrzymała następujące nagrody.
 
W Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności nasza szkoła znalazła się w gronie najaktywniejszych placówek uczestniczących w programie SKO i otrzymała nagrodę III stopnia. Komisja Konkursowa doceniła przygotowaną przez nas kronikę, w postaci prezentacji multimedialnej, która przedstawiała naszą całoroczną pracę. Otrzymane w tym konkursie wyróżnienie jest równoznaczne z nagrodą pieniężną dla szkoły w wysokości 1000 złotych.
 
Nagrodę otrzymali także opiekunowie SKO w naszej szkole: p. Agata Rogozińska i p. Robert Jedynak. W Ogólnopolskim Konkursie dla Opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności nasi nauczyciele zostali wyróżnieni Brązowymi Odznakami. W tym przypadku Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów na podstawie m. in.: osiągnięć w zakresie przekazywania i promocji wiedzy ekonomicznej, odkrywania
i promowania talentów ekonomicznych, upowszechniania idei oszczędzania wśród uczniów swoich szkół.
 
.....................................
 Listopad miesiącem oszczędzania
 
Pod takim hasłem, opiekunowie Szkolnej Kasy Oszczędności przygotowali w poprzednim miesiącu szereg działań mających na celu promowanie idei oszczędzania od najmłodszych lat. 10 listopada, odbył się w naszej szkole apel dla klas I-III, promujący Szkolną Kasę Oszczędności. Spotkanie z najmłodszymi dziećmi uczęszczającymi do naszej szkoły poprowadzili przedstawiciele klasy V c. Jego celem było zachęcenie uczniów do oszczędzania oraz przedstawienie im najważniejszych informacji na temat Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego.
 
Na zajęciach koła Szkolnej Kasy Oszczędności  zespół redakcyjny, złożony z uczniów klas piątych, zredagował kolejny numer pisma „Skarbonka”. Szóste wydanie naszej gazetki ukazało się w wersji elektronicznej na portalu mammedia.pl, a kilka dni później w wersji papierowej, w szkolnej bibliotece.
 
Kolejną inicjatywą było przeprowadzenie szkolnego konkursu na projekt okładki do kolejnych wydań gazetki „Skarbonka”. Laureatami konkursu zostali:
Klasy I-III
1 miejsce – Julia Tarach III b
2 miejsce – Lena Naporowska III c
3 miejsce – Daniel Muszyński II b
Klasy IV-V
1 miejsce – Kasia Przeniosło IV b
2 miejsce – Igor Tarach IV b
3 miejsce – Natalia Kułaga IV b
Wyróżnienie – Zuzia Toczek IV b

O wszystkich działaniach związanych ze Szkolną Kasą Oszczędności można dowiedzieć się więcej, czytając blog SP Nowiny SKO, który w listopadzie zajął 2 miejsce wśród najbardziej lubianych blogów na platformie internetowej Szkolne Blogi.
......................................
 
Współpraca z PKO Bankiem Polskim
 
W ramach programu Szkolnej Kasy Oszczędności nasza szkoła nawiązała współpracę z PKO Bankiem Polskim, której efektem były dwudniowe działania edukacyjne z przedstawicielami banku.
 
We wtorek, 28 listopada,  gościli w naszej szkole przedstawiciele PKO Banku Polskiego, w osobach:  Pani Anety Sowiar-Pyczek oraz Pani Katarzyny Tekiel. Reprezentujące bank Panie w bardzo interesujący sposób przeprowadziły lekcję oszczędzania dla uczniów naszej szkoły. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się m.in.: dlaczego warto oszczędzać, czym jest pieniądz, jaka jest jego historia, gdzie powstał pierwszy bank na świecie, a także zapoznały się z galerią kart płatniczych. Uczniowie
z uwagą słuchali informacji prezentowanych przez pracowniczki banku i aktywnie brali udział
w zajęciach. Pod koniec lekcji zorganizowane zostały konkursy, polegające na rozwiązaniu rebusów, krzyżówek oraz zagadek, które zawierały w sobie przedstawione wcześniej wiadomości. Czwartoklasiści  celująco poradzili sobie z zadaniami, w efekcie czego zostali nagrodzeni upominkami przygotowanymi przez naszych gości.
 
Kolejnego dnia, w zimowej scenerii, przy padającym śniegu, grupa uczniów naszej szkoły wraz
z opiekunami SKO, odbyła wycieczkę do oddziału PKO BP w Kielcach. Wizyta była nagrodą dla dzieci za ich aktywny udział w programie SKO w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję zwiedzić sale obsługi klientów oraz gabinety i pokoje pracowników banku. Największą atrakcją była jednak obsługa bankomatu. Dzięki edukacyjnej karcie bankomatowej, każdy z uczniów mógł wpisać numer PIN, dowiedzieć się w jaki sposób należy wypłacać pieniądze, a przy tym pamiętać o bezpieczeństwie.
Z wielką przyjemnością i ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że blog naszej szkoły "SP Nowiny SKO", prowadzony na platformie internetowej Szkolne Blogi, został laureatem listopadowej edycji ogólnopolskiego konkursu SKO Blog Miesiąca. W rywalizacji brało udział ponad 700 blogów z całej Polski, spośród których wyłoniono zwycięską piątkę. Komisja konkursowa doceniła nasze zaangażowanie w promowanie oszczędzania oraz innych działań edukacyjnych związanych z programem Szkolnej Kasy Oszczędności, takich jak: bezpieczeństwo w ruchu drogowym, cyberbezpieczeństwo, zdrowy tryb życia. Jest to nasze największe osiągnięcie w tym konkursie. W poprzednich latach nasz blog był już dwukrotnie wyróżniany, tym razem udało nam się sięgnąć po główną nagrodę.
....................................
 
„Łamigłówkowy trójSKOk”
 
W naszej szkole odbył się informatyczno-matematyczny konkurs „Łamigłówkowy trójSKOk”, zorganizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności. W zmaganiach brało udział po dwóch przedstawicieli wszystkich klas trzecich. Uczniowie w trzech etapach konkursu musieli  zmierzyć się z następującymi zadaniami:
 
·         Łamigłówki, quizy i zadania matematyczne;
 
·         Kodowanie w aplikacji internetowej Google Santa Tracker – Code Lab;
 
·         Kodowanie w aplikacji internetowej Lightbot Code Hour.
 
Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że klasyfikacja końcowa konkursu prezentuje się następująco:
 
1. Michał Wamej III e - 35 pkt. (10, 10, 15)
 
2. Jakub Adamczyk III d - 33 pkt. (15, 6, 12)
 
3. Wiktor Januszek III c - 29 pkt. (7, 12, 10)
 
4. Antoni Zatorski III d - 26 pkt. (8, 15, 3)
 
5. Franciszek Gołuzd III b - 21 pkt. (12, 2, 7)
 
6. Marcel Szumera III a - 18 pkt. (6, 7, 5)
 
7. Milena Kempa III e - 15 pkt. (4, 5, 6)
 
8. Mateusz Bernacki III b - 13 pkt. (5, 4, 4)
 
Mikołaj Krzeszowski III c - 13 pkt. (3, 8, 2)
 
Natan Wójcik III a - 13 pkt. (2, 3, 8)
 
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali certyfikaty kodowania oraz nagrody, zakupione ze środków otrzymanych przez szkołę w wyniku sukcesów w ogólnopolskich konkursach Szkolnej Kasy Oszczędności.
 
Serdecznie  gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!
.....................................
Konkurs „SKOdowani”
Uczniowie klas piątych wzięli udział w szkolnym konkursie informatycznym z elementami matematyki i edukacji finansowej „SKOdowani”, zorganizowanym przez Szkolną Kasę Oszczędności.
Rywalizacja przebiegała w trzech etapach, na które składały się:
·  Quiz informatyczno-matematyczny z elementami edukacji finansowej w aplikacji Kahoot!;
·  Kodowanie w aplikacji Galaxy Codr;
·  Kodowanie w aplikacji Lightbot Code Hour.
Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że klasyfikacja końcowa konkursu prezentuje się następująco:
1. Adrian Majcher V a - 47 pkt.
2. Konrad Misztal V a  - 32 pkt.
3. Natasza Kasprzycka V c - 32 pkt.
Konrad najwyższe miejsce - 1 (etap I), Natasza - 2 (etap II i III).
4. Oliwier Król V a - 28 pkt.
5. Magdalena Matysik V a - 24 pkt.
6. Maciej Majka V c - 23 pkt
7. Wiktor Wewióra V b - 19 pkt.
8. Mateusz Wojsa V c - 17 pkt.
9. Amelia Rogalska V b -10 pkt.
10. Emilia Jastrząb V c - 9 pkt.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali certyfikaty kodowania oraz nagrody, które zostały pozyskane ze środków otrzymanych przez szkołę w wyniku sukcesów w ogólnopolskich konkursach SKO.
Aktualizacja: maj 2024 r.
Admin: MS
Wróć do spisu treści